Atla
Fiyat Unutulur, Kalite Daima Hatırlanır...
Hakkımızda

Hakkımızda

Baba mesleği olan semt pazarcılığı işlerini yürütürken, 2006 yılında Kayseri Karacaoğlu mahallesinde bir göz odadan ibaret bir yeri kiralayarak ilk bakkal dükkanını açtık. Yürüttüğümüz dürüst ve ahlaklı ticaret yapımız ile kısa sürede müşterilerimiz tarafından sevilmeye ve tutulmaya başladık.

İşlerin gelişmesiyle, kiraladığımız yerin yanındaki dükkanı da bakkal dükkanına dahil ederek bu günkü Karacaoğlu Şubemizi oluşturduk.

Globalleşen Dünyada ayakta durabilmek için yeniliklere uymak, sürekli kendini geliştirmek, rekabet gücünü artırmak gerektiğinin farkına vararak yeni market açma eğilimine girdik. Uzun etütler sonucunda 2008 Yılı 8. ayda Esenyurt Şubemizi, müteakiben 2013 Yılı 7. ayında da Talas Şubemizi açarak hizmet koyduk.

Market sektöründeki gelişmeleri takip ederken, ekonomik riskleri dağıtmak ve gelişmek amacıyla farklı dallarda hizmet sektörüne atılarak önce Kayseri Oto Galericiler sitesinde Efecan Auto'yu kurarak ikinci el araç-alım satım işlerini yürütmeye başladık. Ardından da Talas'da Efe Emlak'ı kurarak Ev, İş yeri arsa alım satım işlerine başladık.

Müşterilerimizin desteği ile geldiğimiz noktada, müşterilerimize daha hesaplı ve kaliteli ürün sunmak amacıyla 2016 Nisan ayında da Efe Gross'u kurarak sürekli değişim ve gelişim ile çağa ayak uydurmaya çalışıyor, en başta olduğu gibi ilkeli, dürüst ve ahlaklı ticaret ile prensiplerimizden taviz vermeden, Allah'ın, çalışanlarımızın ve halkımızın desteği ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.
 

Misyonumuz

Tüketicilerin öncelikli tercih edecekleri, müşteri odaklı ve insanı ön planda tutan bir gıda perakendecisi olmak.
 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin kolay ulaşıp güvenle alışveriş yapacakları,
Çalışanlarımızın huzur içinde çalışacakları,
Tedarikçilerimizin öncelikli ürün temin edecekleri,
Çevreye duyarlı,
Yeniliklere açık,
Şeffaf ve güvene dayalı,
Sürdürülebilir bir yönetim ve çalışma anlayışına ulaşmak.
Büyüyen Türkiye ekonomisi ile birlikte, bölgesinde sektörün kalitelisi, piyasanın belirleyicisi, Satış-Pazarlama-Dağıtım kanalının en kurumsal şirketi olmak. Müşteri odaklı ticaret anlayışı doğrultusunda hareket etmek de vizyonumuzu oluşturmaktadır